automn

ahangnatanz

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

ahangnatanz

انتخاب کارگزاری مناسب برای بورس

پنج شنبه بیستم 9 1399

بهترین کارگزاری برای عمل سرخطی زدن


انتخاب کارگزاری مناسب برای انجام معاملات در بازار بورس از اهمیت ویژه ایی برخوردار است.

حتیانتخاب یک کارگزاری مناسب می تواند عمل سرخطی زدن را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد زیرا برخی از کارگزاری ها دارای هسته بسیار مناسبی هستند و به موقع و به بهترین شکل ممکن به سازمان بورس متصل شده و عمل سفارش را در همانثانیه های ابتدایی معاملات به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

استفادهاز بهترین کارگزاری ها برای معامله در بورس ضروری است، زیرا برخی از سهم های موجود در بازار دارای صف های سنگین خرید یا فروش هستند، این سهم ها به دلیل حجم بالای معاملات تاثیر زیادی در شاخص کل بورس می گذارند و معمولا مورد حمایت شرکت های دولتی هستند به همین دلیل باید از کارگزاری هایی استفاده کرد که بتوانند با انجام دادن عمل سرخطی این سهم ها را به پرتفوی ما اضافه کند تا از سود حاصل از این سهم ها بی نصیب نمانیم.

یک کارگزاری خوب بورس برای انجام این عمل سرخطی زدن باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

·تنوع در دادن خدمات: یک کارگزاری خوب بورس باید انواع خدمات را به مشتری برساند تا دیگر نیازی به سایر کارگزاری ها یا نماد ها نداشته باشد.

·کارمزد پایین: کارگزاری ها در قبال معامله و عملی که برای مشترین خود انجام می دهند بخش کوچکی از معاملات را به عنوان هزینه کارمزد به خود اختصاص می دهند به همین دلیل هر کارگزاری که بتواند هزینه کارمزد کمتری را بردارد برای انجام سرخطی زدن و ثبت سفارش مناسب تر است.


منبع : بهترین کارگزاری برای سر خطی

(0) نظر

انتخاب اسباب بازی مناسب برای کودک

چهارشنبه نوزدهم 9 1399

اسباب بازی هنگام خرید اسباب بازی ها والدین باید توجه داشته باشند که نه تنها بی خطرترین، خوش رنگ ترین ، سرگرمکننده ترین و آموزشی ترین اسباب بازی را انتخاب کنند بلکه باید به خواست کودک و علاقه او هم توجه داشته باشند، البته نباید  برضرورت توجه به کیفیت اسباب بازی‌ها و تاکید روانشناسان بر انتخاب بهترین گزینه راهم فراموش کرد.

ملازاده، روانشناس در گفتگو با خبرنگار مجله پزشکی مادر گفت: اسباب بازی برای کودکان نوعی غذای روانی و جسمی است، بازی یکی ازنیازهای مهم کودکان محسوب می شود و جزئی از زندگی آنان را تشکیل می دهد. اما می‌توان با توجه به چند نکته ساده، انتخاب اسباب بازی را به سرگرمی شیرین تبدیل کرد.

وی در ابتدا با تاکید بر اینکه اسباب بازی های کودکان باید با دقت و بر طبق اصول روان شناسی و هدف های آموزشی انتخاب شوند، افزود: باید انتخاب و خرید اسباب‏بازی‌ ها را با هدف انجام دهیم. بهترین اسباب بازی آن است که کودک رامجذوب خود کند و حس کنجکاوی او را بر انگیزد. یکی از ویژگی های اسباب بازی مناسب برانگیختن حس کنجکاوی کودک است؛ اسباب بازی خوب نه تنها نباید تکراری به نظر برسد، بلکه باید حس کنجکاوی او را برانگیزد. اسباب بازی را مناسب سن وعلاقه کودک انتخاب کنید. بازی باید مهارتی را به کودک بیاموزد، مثلا کودکان خردسال به اسباب بازی هایی نیاز دارند که هرپنج حس آنها را تقویت کنند.

این روانشناس معتقد است: اسباب بازیی که یک کودک دو ماهه را سرگرم می کند، برای یک کودک دوساله سرگرم کننده نیست و برعکس، کودکان همگام با رشد خود نیازمند اسباب بازیهای متنوع اند و تناسب داشتن اسباب بازی انتخاب شده باسن کودک بسیار مهم است.

وی با تاکید بر اینکه نباید بچه ها را مجبور کنید تا مطابق جنسیتشان اسباب بازی انتخاب کنند، خاطر نشان کرد: والدین باید اجازه دهند کودکان مطابق میل و علاقه خودشان انتخاب کنند، هر دو جنس بهتر است که مهارت های اجتماعی و تجسمی خود را تقویت کنند. توجه داشته باشید اسباب بازی ها تآثیر زیادی روی رفتار کودکان می گذارند برای مثال تفنگ، شمشیر و مدل های جنگی رفتار پرخاشگرانه را بیشتر می کنند.

وی بر این باور است: خرید اسباب‏بازی‏ برای کودک باید جنبه تشویقی داشته باشد. بچه باید برای رسیدن به خواسته‏هایخود کمی تلاش کند اگر کودکی همیشه همه چیز برای او به راحتی و بدون هیچ تلاشی فراهم ‏شود، در آینده همین انتظار را خواهد داشت.

برای خرید اسباب بازی به سایت https://artikala.com/pc/toys مراجعه کنید.

(0) نظر

کلینیک رویان سلامت کجاست ؟

شنبه پانزدهم 9 1399

کلینیک رویان سلامت ؛ جایی که باید برای انجام بهترین عمل لیپوساکشن به آن مراجعه کنید

لیپوساکشن چیست و چگونه است؟

امروزه عمل لیپوساکشن به عنوان یکی از محبوب ترین و همه کاره ترین جراحی های زیبایی به حساب می آید. وجود چربی های مقاوم به رژیم غذایی و ورزش، باعث ایجاد ظاهری ناخوشایند در اندام فرد می گردد. عمل لیپوساکشن در نواحی مختلف بدن مانند شکم، پهلوها، قسمت های داخلی و خارجی ران ها، گونه ها، چانه و غبغب، نواحی پشت ساق پا و زانوها می تواند کانتور بدن را به شکل چشمگیری تغییر داده و زیباتر سازد.

بهتر است بدانید که لیپوساکشن مناسب همه افراد نیست. در واقع این گونه نیست که به محض اینکه شخص تصمیم به عمل لیپوساکشن در یک ناحیه از بدن خود گرفت، بتواند آن را عملی نماید. باید دید آیا شخص کاندید مناسبی برای عمل هست یا خیر. به طور کلی لیپوساکشن، یک روش کاهش وزن به حساب نمی آید؛ بلکه برای اصلاح چربی های موضعی و ایجاد تناسب اندام و در نهایت داشتن یک کانتور بدن جذاب انجام می گیرد. شرط اصلی برای اینکه بتوانید کاندید این عمل باشید، داشتن وزن پایدار و پوستی با خاصیت الاستیکی مناسب است؛ چرا که در صورت داشتن پوست بدون خاصیت ارتجاعی، احتمال افتادگی پوست بعد از عمل بسیار زیاد خواهد بود.

عمل لیپوساکشن، از طریق روش های مختلفی انجام می گیرد. روش هایی نظیر لیپوساکشن سنتی، ویزر، الترازد، لیزر لیپولیز، لیپوماتیک و لیپوست شناخته شده ترین روش های جراحی زیبایی لیپوساکشن به شمار می روند. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارند که باید مورد توجه قرار گیرد. البته بهتر است بدانید که هر چه فناوری پیشرفته تری برای جراحی استفاده گردد، عوارض ناشی از عمل کاهش پیدا می کند و نتیجه حاصل از آن رضایت بخش تر خواهد بود.

(0) نظر

آنچه در اپلیکیشن امیر شریفی می‌آموزید

جمعه جهاردهم 9 1399

آنچه در اپلیکیشن امیر شریفی می‌آموزید


یکی از مهم‌ترین قسمت‌های آموزشی در اپلیکیشن پرورش افکار به قانون جذب اختصاص دارد. این قانون که از سوی برجسته‌ترین افراد موفق دنیا نیز پذیرفته شده، اکنون به اثبات رسیده است.

به همین دلیل طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است. در این قانون شما به خوبی یاد می‌گیرد که هیچ یک از خواسته‌ها، آرزوها و آمال‌ها دست نیافتنی و غیرممکن نیستند.

بلکه این باور و ذهن شماست که گاهی آن‌ها را دست نیافتنی می‌کند. پس باید بیاموزید که رسیدن به موفقیت ممکن است.

در اپ امیر شریفی نکات و راه‌حل‌های زیادی برای قانون جذب به شما گفته می‌شود که رسیدن به موفقیت را برای شما آسان می‌کند. هنوز هم کسانی وجود دارند که به این قانون بی‌اعتقادند.

اغلب مردم تصور می‌کنند موفقیت، خوشبختی و دستیابی به هدف براساس انتخابِ تقدیر و سرنوشت است. پس ما هیچ نقشی بر روی آینده‌ی خود نداریم.

امیر شریفی در این اپلیکیشن به شما خواهد گفت زندگی در دستان شماست. قانون جذب یکی از راه‌های به دست گرفتن سرنوشت و آینده است. پس زندگی خود را به بادهای سرنوشت نسپارید و خودتان از هم اکنون برای تغییر آینده و دستیابی به موفقیت تلاش کنید.

در حال حاضر برای دانلود نسخه ios و android اپلیکیشن پرورش افکار باید وارد کانال تلگرام پرورش افکار شوید و  با کمک گرتفن از ادمین های پروش افکار اقدام به دانلود آن ها برای اندروید و ios نمایید

آنچه برای در این اپلیکیشن به شما گفته می‌شود، عبارت است از:

  • BURNINGDESIRE یااشتیاق سوزان

در این اپ شما به خوبی یاد می‌گیرید که چطور بدون توقف، برای رسیدن به اهداف و موفقیت شور و شوق داشته باشید. برای رسیدن به هر آرزویی، داشتن انگیزه و اشتیاق ضرورت دارد. در اپلیکیشن پرورش افکار، ذهن شما دقیقاً به سمتی حرکت می‌کند تا بتوانید شور و اشتیاق برای دستیابی به هدف را افزایش دهید. آموزش‌های این اپلیکیشن آنقدر این تفکرات را در شما فراگیر و بزرگ می‌کند که هر لحظه برای رسیدن به هدف خود هیجان‌زده می‌شوید.

  • نگرانیرا کنار بگذارید

یکی دیگر از تکنیک‌هایی که در اپلیکیشن امیر شریفی درباره‌ی قانون جذب به خوبی یاد می‌گیرید، کنار گذاشتن نگرانی‌ها نسبت به آینده و فرداست. با فراگیری آموزش‌های این اپ شما می‌آموزید چطور در لحظه زندگی کنید و از امروز خود لذت ببرید. در عین حال که برای فردا برنامه ریزی می‌کنید، نباید نگران آن نباشید. در این آموزش‌ها قادرید مسیر آینده را برای خود مشخص کنید و به وضوح ببینید که در آینده در کدام پله‌ی پیشرفت و ترقی قرار می‌گیرید.

البته اشتباه نکنیداپ پرورش افکار برای شما تصمیم نمی‌گیرد و آینده‌ی شما را مشخص نمی‌کند. بلکه شما خودتان هستید که راهی برای موفقیت خود پیدا می‌کنید و انگیزه و شور و شوق خود را افزایش می‌دهید. پس طبیعی است که با داشتن دیدی بلند نسبت به فردا، نگرانی‌ها و استرس‌ها هم چمدان خود را می‌بندند و از دیار ذهن شما می‌رود.

یک کوهنورد وقتی حتی اگر برای اولین بار در حال صعود به یک کوه غریب باشد، هیچ ترس و نگرانی از بالا رفتن ندارد. زیرا اگر چه در مسیر رسیدن به قله هیچ تابلویی در مقابل او نیست. اما او از ابتدا مسیر قله را می‌بیند و می‌داند که قرار است به کجا برود. پس با چشمی روشن و دیده‌ای باز برای بالا رفتن تصمیم می‌گیرد.

امیر شریفی به شما خواهد گفت وقتی در بی‌هدفی زندگی گم شده‌اید و نتوانستید آینده را ببینید، چطور راه خود را پیدا کنید.

اپلیکیشن پرورش افکار برای دو نسخه اندروید و ios طراحی شده است و به زودی نسخه جدیدتر و حرفه ای تر این اپلیکیشن ارائه خواهد شد


(0) نظر

اپلیکیشن پرورش افکار چیست ؟

جمعه جهاردهم 9 1399

اپلیکیشن پرورش افکار با نام امیر شریفی پیوند خورده است. اگر به دنبال یادگیری راهکارهای موفقیت در زندگی هستید، حتماً برای یک بار هم که شده، اسم «اپ امیر شریفی» به گوش‌تان خورده است.

 در این اپلیکیشن کاربردی، مجموعه‌ای از تمامی راهکارهای موفقیت در زندگی گردآوری شده است. امیر شریفی که با تکیه بر تلاش خود به موفقیت رسیده است، تجربیاتش را با سایر کاربران ایرانی به اشتراک می‌گذارد.

امیر شریفی با مطالعه‌ی بیوگرافی و سرگذشت آدم‌های موفقی مثل استر هیکس ، ناپلئون هیل ، کوین ترودو ، دیل کارنگی، مارک فیشر، مایکل تالبوت، رابرت کیوساکی، ناپلئون هیل، تی هارو اکر، جوزف مورفی، پل مکنا، اسپنسر جانسون، کاترین پاندر، وین دایر، آنتونی رابینز، فلورانس اسکاول شین، ریچارد باخ، جک کنفیلد، والاس وتلز، برایان تریسی، جان گری و باربارا دی آنجلس توانسته‌ است مجموعه‌ای شگفت‌انگیز از بهترین راهکارهای موفقیت را برای علاقمندان و طرفداران خود فراهم کند.  

در همان ابتدای فعالیت، اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی ، بیش از ۳۵ هزار طرفدار پیدا کرد. اکنون بیش از ۲۰۰ هزار کاربر در سراسر دنیا از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند.

امیر شریفی را به عنوان استاد مطلق قانون جذب و یکی از برجسته ترین اساتید شناخته‌شده‌ی دوره‌های موفقیت در ایران می شناسند. امیر شریفی در این اپلیکیشن سعی کرده است تا ساده‌ترین روش‌ها و تکنیک‌های دستیابی به موفقیت را برای کاربران شرح دهد. در ادامه به توضیح بیشتر این اپلیکیشن می‌پردازیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.


(0) نظر

پیچ رولپلاک نمای ساختمان چگونه است؟

جمعه جهاردهم 9 1399

پیچ رولپلاک نمای ساختمان چگونه است؟

مفهوم پیچ رولپلاک نمای ساختمان

شاید برای شما پیش آمده باشد که از خود سوال کنید پیچ رولپلاک نمای ساختمان چیست و اصلا به چه معنی می باشد؟

واژه های پیچ رولپلاک نماساختمان، راپل کاری، پیچ رولپلاک نما بدون داربست (با استفاده از طناب) و …به یک معنا و مفهوم می باشند و همه این ها به معنی رولپلاک نما ساختمان میباشد.

شما می توانید از دیگر روش ها برای پیچ رولپلاک نمای ساختمان مانند داربست زدن و استفاده از بالابر های مخصوص به این کار بهره بگیرید؛ اما پیشنهاد می شود از روش راپل کاری استفاده کنید، زیرا هم هزینه کمتر، هموقت کمتر و کیفیت بهتری را در بر خواهد داشت.

امروزه و با توجه به قیمت راپل کاری که بسیار به صرفه تر از داربست (با توجه به بالا بودن تعرفهداربست فلزی در سال ۹۹) و همینطور استفاده از بالابر می باشد، مردم به بهره گیری از هنر کار در ارتفاع برای انجام کار های ساختمانی خود روی آورده اند و سر افراد راپل کار در اینروز های سال بسیار شلوغ می باشد. لازم به ذکر است که قیمت پیچ رولپلاک سنگنمای ساختمان نسبت به کارایی که ارائه می دهد بسیار مناسب می باشد.

پیشنهاد شده برای شما:
خواص و مضرات کره بادام زمینی و نکات مصرف به اندازه

همانطورکه می دانید اببندی نما و پیچ کردن سنگ نما و هرکاری که مربوط به نمای ساختمان باشد دارای مراحل زیادی است؛ در ادامه با این مراحل آشنا می شویم ومزیت های پیچ رولپلاک نما بدون داربست (با استفاده از هنر راپل کاری) را به شما خواهیم گفت.

پیچ رولپلاک نما

مفهوم رولپلاک چیست؟

بگذاریداول به شما بگوییم که اصلا رول پلاک چیست و چه کاربردی دارد؛ رولپلاک به قطعه ای پلاستیکی (معمولا در ساخت رولپلاک از پلاستیک استفاده می شود و کمتر می توان دید که از فیبر یا جنس های دیگر باشد) می گویند و در مفهوم پیچ رولپلاک نما، رول پلاک به معنای وسیله ای برای اتصال پیچ به ملات پشت سنگ می باشد.

همانطور که گفته شد، پیچ رولپلاک نمای ساختمان دارای مراحل مختلفی می باشد که در ادامه متذکر می شویم.

مشاهده کردن مکان و آماده سازی وسایل

همانطورکه می دانید، قبل از هر کاری شما باید با محل انجام کار آشنا شوید و وسایلخود را برای انجام این کار آماده کنید؛ در این کار هم راپل کار (فردی که با استفاده از طناب این کار را انجام می دهد) باید از محل انجام کار بازدیدکند و وسایل خود را با توجه به مکانی کار در آن انجام می گیرد، مهیا سازد.

پیشنهاد شده برای شما:
وکیل طلاق توافقی در مشهد

پیچ رولپلاک

محکم کردن طناب راپل کاری در محل مناسب

برایاینکه کار پیچ رولپلاک نمای ساختمان با بهترین راپل کاری انجام شود، باید از ایمنی کار مطمئن باشید؛ اینکه طناب خود را به کجا ببندید و در کجا محکم کنید مسئله ای بسیار مهم است. شما بعد از بازدید محل به فکر پیدا کردن جاییمناسب مانند قلابی اتاقی که آسانسور به آن متصل است یا پایه های لوله هواکش بگردید، زیرا بهترین و مناسب ترین مکان برای محکم کردن طناب راپل کاری شما می باشند.

مرحله پیچ رولپلاک کردن

درزمانی که مقرر شده، گروهی که قرار است کار پیچ رولپلاک کردن نمای ساختمان را بر عهده بگیرند، بعد از بازدید از محل و بررسی موقعیت مکانی آن، شروع بهانجام این کار می کنند. لازم به ذکر است این کار می تواند به صورت انفرادییا گروهی از چند نفر انجام شود؛ شروع کار از آخرین طبقه به اولین طبقه انجام می شود.

 

پیچ رول پلاک خوب باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

دغدغهخیلی از کارفرما ها و راپل کار ها، بعد از قیمت راپل کاری ، کیفیت بالای پیچ رولپلاک می باشد؛ هنگام نصب فاصله هر کدام از پیچ ها با یکدیگر بیش تر از ۳۵ یا ۴۰ سانتی متر نباید باشد، هنگام کار به طول پیچ ها دقت کنید و سعیکنید پیچ ها را با توجه به حجم و سطح کار انتخاب کنید و اینکه اگر برای سوراخ کاری مته ای مناسب را برگزیدید و سوراخ کاری را با دقت انجام دادید، از پیچ های ۵ سانتی می توانید استفاده کنید زیرا این پیچ ها مناسب ترین پیچها برای رولپلاک نمای ساختمان می باشند.

پیشنهاد شده برای شما:
چه زمانی از کمک روانپزشک باید استفاده کرد؟

شکسته شدن سنگ ها هنگام رولپلاک نما

ممکناست هنگام پیچ کردن سنگ نما چند سنگ بشکند؛ در این هنگام شما باید کل آن سنگ شکسته شده را از ساختمان جدا کنید و ملاتی که برای چسباندن آن استفاده کردید را هم به صورت کامل در بیاورید و بعد سنگی جدید با ملاتی تازه را به ساختمان بچسبانید؛ اما هنگامی که راپل کار حس کند نمی تواند ملات را با دقتو به صورت کامل جدا کند و اگر این کار را انجام دهد به نمای ساختمان آسیب وارد می شود، از چسب های مخصوص به این کار استفاده می کند.

ایمنی و قیمت راپل کاری

اینکار از نظر ایمنی بستگی به کارفرما و جنس وسایلی که انتخاب می شود دارد و اگر کارفرما تمام جوانب را رعایت نکند و شخصی که راپل کاری انجام می دهد نتواند طناب خود را به جایی مناسب متصل و محکم کند، قطعا جان راپل کار به خطر خواهد افتاد؛ اما اگر کارفرما تمام جوانب را رعایت کند و راپل کار هم بتواند تمام کار های لازم برای امنیت خود را انجام دهد، می توان گفت که اینکار از ایمنی مطلوب و نسبتا بالایی برخوردار خواهد بود.

پیشنهاد شده برای شما:
در سفر به برلین از کدام جاذبه های شهر دیدن کنیم؟

تعرفهو قیمت کار در ارتفاع نسبت به قیمت بالابر و داربست بسیار مناسب تر است و البته کیفیت کاری که راپل کاری ارائه می دهد، به مراتب بهتر و تمیز تر از داربست و بالابر می باشد؛ پس می توان گفت قیمت راپل کاری نسبت به کاری که انجام می دهد بسیار به صرفه و مناسب می باشد.

پیچ رولپلاک

خوبی هایی که استفاده از راپل کار برای رولپلاک نما نسبت به سایر روش ها دارد

همانطور که گفته شد قیمت راپل کاری برای رولپلاک کردن نمای ساختمان بسیار مناسب تر از ایجاد داربست یا استفاده از بالابر می باشد.

اگراز از بالابر یا داربست برای نما شویی یا رول پلاک نما استفاده کنید، ممکناست به نمای ساختمان آسیب بزند اما این مسئله در راپل کاری به هیچ عنوان به وجود نخواهد آمد.

راپل کاری ایمنی بسیار بالاتری نسبت به داربست وبالابر دارد؛ راپل کار بسیار حرفه ای تر و مطمئن تر از افرادی که با بالابر یا داربست کار می کنند، کار خود را انجام می دهند.

حرف پایانی

استفادهاز راپل کار ماهر برای رولپلاک نما ساختمان می تواند بسیار با هزینه کمتر وکیفیت بالاتری نسبت به داربست یا بالابر باشد و اینکه شما قطعا در آخر از انتخاب هنر راپل کاری برای پیچ رولپلاک نمای ساختمان خود راضی خواهید بود. قیمت کار در ارتفاع به صورت کلی مناسب تر از ایجاد داربست و استفاده از بالابر می باشد.

(0) نظر
X